20 лютого 2023

У понеділок 20 лютого 2023 року на педагогічному факультеті відбувся круглий стіл на тему "Педагогічна креативність як запорука ефективного освітнього менеджменту". Участь у науковому заході взяли студенти першого курсу спеціальностей 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта». Круглий стіл провели в рамках вивчення дисциплін «Шкільне документознавство та управляння в початковій школі» (проф. Марчук О. О.), «Педагогічна креативність та партнерство в початковій школі» (доц. Шкабаріна М. А.) та «Педагогіка» (доц. Марчук О. О.).

Шкабаріна

Під час роботи круглого столу студенти та викладачі обговорили особливості освітнього менеджменту, питання формування креативності у дітей, нетрадиційні методи роботи в школі, впровадження творчого педагогічного досвіду в НУШ та ЗДО.