02 травня 2023

02.05.2023 на юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука в межах вивчення дисципліни «Кримінально-виконавче право» проректором з наукової роботи, кандидатом юридичних наук, доцентом, академіком Андрієм Боровиком спільно з працівником оперативної частини Державної установи «Рівненський слідчий ізолятор» майором внутрішньої служби Олегом Алексійчуком проведено бінарне практичне заняття щодо процедури обшуку засуджених та обшуку камери слідчого ізолятору.

Ізолятор

аняття проведено на базі криміналістичного навчального кабінету 2 «кімната слідчого ізолятора» юридичного факультету. Участь у практичному занятті прийняли студенти Одеського державного університету внутрішніх справ, які перебувають у стінах МЕГУ в рамках програми академічного обміну.

Ізолятор

Студентам продемонстровано процедуру обшуку осіб, перед поміщенням їх до камери, звернуто увагу на місця можливого приховування заборонених предметів.

Ізолятор

Надалі учасники семінару самостійно виконували завдання з віднайдення заборонених предметів, які були заздалегідь приховані у предметах (кросівках, зубній пасті, книгах, вішаках).

Ізолятор

Андрію Боровику та Олегу Алексійчуку студенти задали низку запитань, на які отримали повні та обґрунтовані відповіді.