04 травня 2023

03 травня 2023 року на факультеті ЗФКіС, МЕГУ вкотре проведено ЄДКІ для здобувачів ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», який є складовою випускної Атестації.

ЄДКІ – це стандартизована форма здійснення контролю досягнення здобувачем освіти результатів навчання, визначених стандартом фахової передвищої або вищої освіти, та оцінювання таких результатів навчання.
Здобувачів СВО першого (бакалаврського) рівня  розподілили по навчальних аудиторіях, в кожній не більше 20 осіб.
«Завдання щодо вимог Центру тестування МОЗ України» під час Атестації факультетом виконано та заздалегідь попереджено  про них усіх випускників.

Тестові завдання студенти писали у двох аудиторіях, з дотриманням безпекових норм та із відеофіксацією. Для безпечної та комфортної роботи були створені всі належні умови.
Кожен, пройшовши  визначені параметри контролю, приступив до тестових завдань.

Декан факультету зазначив, що незважаючи на те, що в цьому році Єдиний державний кваліфікаційний іспит має апробаційний статус і його результати не матимуть впливу на подальшу долю випускників, усі студенти відповідально віднеслися до екзаменаційного випробування та, беззаперечно, продемонструють високий рівень фахової підготовки.