21 жовтня 2021

Кандидат психологічних наук, доцент, психотерапевт за методом «Кататимно-імагінативної психотерапії» Юлія Михальчук провела тренінг на тему: «Емоційне та професійне вигорання  педагогів: міфи та реальність». Захід відбувся у рамках реалізації Школи педагогічної майстерності, що нещодавно розпочала свою діяльність у нашому університеті. Під час заходу учасники обговорили питання емоційного вигорання та його симптомів, ознайомилися зі стадіями даного процесу та навчилися розпізнавати синдром професійного вигорання у себе та оточуючих.

па

Детально обговорили симптоми, що проявляють себе на поведінковому та психофізичному рівнях. Також зупинилися й на соціально-психологічних ознаках. Окремим блоком розглянули можливості попередження даного синдрому та виходу зі стану емоційного напруження.