01 травня 2023

30.04.2023 року здобувачі освітнього ступеня магістра початкової освіти під керівництвом заступниці Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Управління освіти Рівненської міської ради Тетяни Пучко давали відповіді на актуальні запитання:

foto

"Як досягти професійного зростання? Як вийти за межі звичайного уроку ?" Лекція Едкемп - своєрідного дискусійного формату для співтворчості викладача і студентів була проведена на педагогічному факультеті Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука".

foto

Ключові аспекти у змісті заняття — вимоги професійного стандарту вчителя початкових класів ЗЗСО, особистісно-професійний розвиток  педагогів початкової освіти, підвищення статусу вчительської професії та загалом реформування системи освіти України. Дякуємо Тетяні Альфонасівні за блискуче проведене лекційне заняття, актуальність змісту, творчий ентузіазм, щире спілкування, високий професійно-педагогічний рівень.