10 вересня 2021

9 вересня у Києві відбувся з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Зустріч

На вказаний з’їзд було делеговано 112 учасників, юридичний факультет МЕГУ представляв декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент - Боровик Андрій Володимирович.

зїзд

Основною метою з’їзду було обрання шляхом таємного голосування 2 членів Ради прокурорів (відповідно до ст.71 Закону України «Про прокуратуру» та 2 членів до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокуратури (відповідно до ст.75 Закону України «Про прокуратуру».

програма

Також, під час зазначеного заходу вдалося обговорити з представниками юридичних вузів можливості співпраці при плануванні та проведенні міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, круглих столів, проведення стажувань та виданні наукових статей.