18 червня 2024

13-14 червня 2024р. відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція ,,Фізична активність і якість життя людини " на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки (м.Луцьк) за підтримки Міністерства освіти і науки України, секції з фізичної культури і спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

ЗФКіС

У роботі науково-практичної конференції взяли участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України, Словаччини, республіки Польща, зокрема професори Сергій Єрмаков, Анатолій Цьось, Костянтин Мазур, Клаудія Зушкова. Велику зацікавленість викликала доповідь координатора проєкту RITA, старшого викладача кафедри здоров'я людини та фізичної терапії Приватного вищого навчального закладу ,,Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, лікаря спортивної медицини Ігора Петрука.

ЗФКіС

У секційних засіданнях виступили а також прийняли активну участь у засіданні дискусійного клубу науково-педагогічні працівники університету : кандидат педагогічних наук Ярослав Кравчук(кафедра фізичної культури і спорту), старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури Юрій Гарієвський та студент II курсу факультету ЗФКіС Руслан Мельник.

ЗФКіС

Учасники конференції обговорили актуальні на сьогодні проблеми фізичної культури і спорту, фізичної терапії та провели плідні наукові дискусії і обговорення.