17 червня 2024

На фінальному засіданні 17.06.2024р. навчально-методичної комісії в 2023-2024 навчальному році розглянули питання про зміст та форми роботи навчально-методичних комісій факультетів, Звіт Голови постійної комісії з навчально-методичної роботи при вченій раді Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», а також про затвердження « Полодження про організацію освітнього процесу з елементами дистанційних технологій навчання у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», «Положення про навчання здобувачів вищої освіти за індивідуальним графіком в Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»; «Положення щодо вільного вибору здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін». Подати на розгляд та затвердження Вченої ради навчальний посібник доцента кафедри соціальних комунікацій, заслуженого журналіста України В. С. Мазаного «Кризова журналістика: як писати про АЕС».

МЕГУ

Голови НМК педагогічного факультету Сойко І.М., голова НМК історико-філологічного факультету Овдійчук Л.М., голова НМК економічного факультету Ліщук Н.В., голова НМК факультету журналістики Миронюк В.М., голова НМК факультету кібернетики Лотюк Ю.Г., голова НМК факультету географії, історії і туризму Яковчук О.М. (презентації виступів додаються). Заступник голови НМК університету Яковчук А.М. ознайомила присутніх з презентаційними матеріалами голови НМК факультету ЗФКС Романової В.І. та голови НМК юридичного факультету Микульця В.Ю.

МЕГУ

Голова НМК університету Яницька О.Ю. подякувала усім присутнім за плідну роботу упродовж звітного навчального року і зазначила, що її презентація (додається) по другому питанню складена з урахуванням усіх досягнень, поданих головами НМК факультетів університету у звітах про виконання планів роботи за 2023 -2024 н. р. Звіт Яницької О.Ю. про роботу НМК університету розміщено на сайті університету у повному обсязі.

НМК

Голова НМК університету Яницька О.Ю. зазначила, що на розгляд НМК були подані на  затвердженя «Положення про організацію освітнього процесу з елементами дистанційних технологій навчання у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».; «Положення про навчання здобувачів вищої освіти за індивідуальним графіком в Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»; «Положення щодо вільного вибору здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін».

НМК

Подати на розгляд та затвердження вченої ради «Положення про організацію освітнього процесу з елементами дистанційних технологій навчання у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».; «Положення про навчання здобувачів вищої освіти за індивідуальним графіком в Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»; «Положення щодо вільного вибору здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін».

Яницька О.Ю. ознайомила присутніх з витягом з протоколу № 9 засідання кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики на якому було розглянуто навчальний посібник доцента кафедри соціальних комунікацій, заслуженого журналіста України В. С. Мазаного «Кризова журналістика: як писати про АЕС».