25 квітня 2023

25 квітня 2023 року в рамках вивчення навчальної дисципліни "Інформаційно - комунікаційні технології в освіті та науці" було проведено навчально-методичний вебінар "Цифрові інструменти Google для освіти" для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.

Лекція

До освітнього заходу доєдналися магістри природничо-географічного, економічного факультетів. Модератором виступив методист обласного наукового ліцею в м. Рівне, учитель інформатики, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука Рожко В.В., який фахово репрезентував особливості функціонування системи Classroom як безпечного захищеного цифрового освітнього середовища Нової української школи, види діяльності в системі : навчання, комунікацію, змагання, скринкастинг.

Лекція

Студенти і викладачі щиро подякували п. Володимиру за змістовний вебінар, практичне спрямування презентації цифрових технологій навчання, професіоналізм педагога інформатичної освітньої галузі та безцінний досвід.