25 травня 2024

24 травня 2024 р. до університету на факультет географії, історії та туризму завітали вихованці шкільного гуртка «Історичне краєзнавство», що діє на базі Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненського району. Учні ознайомились з історією університету, відвідали навчальні аудиторії різних факультетів та наші музеї (Музей Миру, Геологічний музей, Зоологічний музей).

МЕГУ

На базі унікального Музею Миру, який був створений основоположником педагогіки миру акад. С. Я. Дем’янчуком, завідувач музею – Андрій Левдер (к.п.н., доц.) ознайомив учнів із особливостями виховання молоді на ідеях миру, гуманізму та демократії.

МЕГУ

Доцент кафедри історії, теорії держави і права Володимир Старжець продемонстрував юним гостям цікаві сторінки із культурного життя Рівненщини.

МЕГУ

Особливу увагу школярів привернув зоологічний музей, який містить рідкісні експонати екзотичних мешканці морів, океанів, дощових екваторіальних лісів та саван.  Екскурсія не залишила нікого байдужим, про що випускники Обарівського ліцею залишили свої схвальні відгуки.