14 грудня 2021

В рамках Всеукраїнського тижня права завідувачем кафедри суспільно-правових дисциплін Ткачуком Віктором Євгеновичем та деканом юридичного факультету Микульцем Віталієм Юрійовичем ПВНЗ „Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука”, було проведено відкритий урок у старших класах ЗОШ № 8 міста Рівного на тему:„Права і свободи людини”.

На уроці була приділена увага еволюції уявлень про права людини в історії людства, етапам їх формування та класифікації. Учням буда надана можливість отримати знання щодо юридичної сутності регламентування  стосунків між людиною та державою. Окремо було приділено увагу правам дитини.

Тематика відкритого уроку сприяла жвавому обговоренню правового статусу людини та громадянина. Учні проявили зацікавленість до історичних аспектів формування прав людини, особливо до поєднання прав людини та релігійний норм.