14 грудня 2021

У вівторок 14 грудня 2021 р. на педагогічному факультеті університету для студентів 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта (рівень вищої освіти  - магістр) провели настановчу конференції щодо проходження організаційно-управлінської практики. На зустрічі з магістрами виступила директор Інституту педагогічної освіти доц. Пагута Т. І., завідувач кафедри загальної педагогіки доц. Мельничук Л. Б., декан педагогічного факультету доц. Сойко І.М.
Керівник практики проф. Марчук О.О. дала необхідні настанови щодо дотримання розпорядку роботи ЗДО, організації безпечного середовища, участі батьків у вихованні дітей, здійсненні загального керіництва ЗДО тощо.

конференція

Практика є важливим елементом формування професіоналізму майбутніх фахівців галузі дошкільної освіти.