Життя диктує нам свої суворі закони'.... як писали класики, й один з таких суворих законів сьогодення – обізнаність кожної людини щодо поводження з вибухонебезпечними предметами. Риженко Ігор Миколайович як фахівець з цивільного захисту та безпеки продовжує навчати викладачів та студентів нашого університету правилам поведінки з вибухонебезпечними предметами. Зокрема проведено для викладачів та студентів нашого навчального закладу відкриту лекцію з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.

МЕГУ

Один рік мінувань означає приблизно 10 років розмінувань, повномасштабна війна в Україні вже триває більше року, значна частина України зараз забруднена окупантами та вибухонебезпечними предметами, тому на розмінування країни знадобиться декілька десятків років!
Чому навчання правилам поведінки з вибухонебезпечними предметами важливе для кожного з нас, додатково пояснювати не потрібно, – обізнаність у даному питанні рятує життя.
Чому навчання правилам поведінки з вибухонебезпечними предметами актуальне – тому що ці знання можуть знадобиться будь-кому з нас.
Треба чітко усвідомлювати: небезпека від вибухонебезпечних предметів з нами НАДОВГО.

МЕГУ

Під час відкритої лекції з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, лектор розповів про види вибухонебезпечних предметів: міни (протипіхотні та протитранспортні), боєприпаси, що не здетонували, частини касетних снарядів, гранати; про міни-пастки, саморобні вибухові пристрої, про ознаки небезпечних територій, де могли залишитись вибухонебезпечні предмети тощо.

Інформації, дійсно багато, але основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами запам’ятати дуже легко:

МЕГУ

Не підходь!

Не чіпай!

Зателефонуй до Державної служби України з надзвичайних ситуацій!