03 листопада 2022

Факультет журналістики підписав меморандум про спільну діяльність із Комунальним закладом позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради. Основними напрямами співпраці визначено сприяння у створенні умов для популяризації та підвищення мотивації дітей та учнівської молоді здобувати вищу освіту; проведення спільних заходів за результатами або у процесі спільної діяльності із розвитку творчих, інтелектуальних, інформаційно-комп'ютерних компетенцій учнівської молоді; спільна робота над інноваційними проєктами, розробка освітніх ІТ рішень, платформ, цифрових інструментів; створення сприятливих умов для самовдосконалення педагогів, розвитку творчої ініціативи у них.

меморандум

Для урочистого підписання меморандуму представники факультету журналістики завітали до Центру дитячої та юнацької творчості у місті Костопіль. Також під час профорінтаційного заходу викладачі факультету розповіли зацікавленим та активним школярам про широкі можливості для фахової реалізації студентів МЕГУ, а також специфіку журналістського фаху. Не обійшлося й без короткого майстер-класу з роботи в кадрі.

Меморандум