12 грудня 2022

8-9.12.2022 року здобувачі освітнього ступеня магістра в галузі 01Освіта/Педагогіка спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта. Мова та література (Англійська) Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука прослухали цикл гостьових лекцій завідувачки кафедри теорії та методик початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, д. п. н., проф. Пріми Раїси Миколаївни з навчальної дисципліни "Аксіологія педагогічної освіти".

Лекція

Знана науковиця актуалізувала увагу слухачів, на проблематиці філософського осмислення феномену цінностей у житті людини, репрезентувала сучасні наукові підходи до класифікації ієрархії цінностей, поділилася власним досвідом формування аксіосфери майбутніх фахівців педагогічної галузі, спонукала до осмислення явища освіти як особливої цінності на державному, суспільному та особистісному рівнях.

Лекція

У ході заняття лекторка модерувала, мотивувала до обговорення та дискусій, формування власних суджень та висновків. Керівництво Університету висловлює щиру подяку пані Раїсі за багаторічну співпрацю, змістовну лекцію, відкритість до діалогу з майбутніми педагогами, безцінний науково-методичний освітянський досвід.