11 грудня 2022

08 грудня 2022 року управлінні Державної служби якості вищої освіти у Рівненській області підвело підсумки І обласного конкурсу «Краща практика академічної доброчесності». За зайняті І та ІІ призові місця управлінням нагороджено здобувачів вищої освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Лілію Шаверду, Анастасію Пузовик та Юлію Паньковець.

фото 3

Андрій Боровик - проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік, який готував до участі у конкурсі здобувачку вищої освіти Юлію Паньковець та Вікторія Артюшок - доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент, яка підготувала до участі у конкурсі здобувачів вищої освіти Лілію Шаверду та Анастасію Пузовик також було відмічено управлінням державної служби якості освіти у Рівненській області почесними дипломами.

Дякуємо нашим колегам за якісну підготовку та надання студентам ґрунтовних знань  у сфері академічної доброчесності та бажаємо їм нових перемог та звершень.