06 вересня 2023

6 вересня 2023 року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука відбулася зустріч зі студентами першого курсу освітнього ступеня «магістр» спеціальності 013 Початкова освіта.

З вітальним та мотивуючим словом до здобувачів освіти звернулася, декан педагогічного факультету доцент Інна Сойко, яка привітала студентів зі вступом до закладу вищої освіти, ознайомила з історією, місією та візією, основними напрямами діяльності, системою роботи колективу та професорсько-викладацьким складом факультету.

Початкова освіта

Гарант освітньої програми та завідувачка кафедри теорії та методик початкової освіти професор Ольга Красовська представила здобувачам вищої освіти склад проєктної групи освітньо-професійної програми магістерського рівня Початкова освіта, познайомила з її особливостями, освітніми компонентами, загальними та фаховими компетентностями, освітніми результатами, зі змістом навчального плану, розповіли про переваги навчання в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука».

СОЙКО

Декан і гарант репрезентували каталог дисциплін вільного вибору та вибіркові блоки дисциплін, надаючи здобувачам вищої освіти можливість визначення індивідуальної освітньої траєкторії.