11 жовтня 2024

Студенти групи ЗФТ -21 разом зі своїм куратором (Петрук Ігор Дмитрович) провели цікаву екскурсію у радіо-студію МЕГУ за сприяння декана факультету журналістики Вікторії Клим'юк. На зустрічі була присутня регіональний кореспондент всеукраїнського телеканалу  ТСН Анна Махно.

ЗФКіС

Протягом заходу студенти отримали інформацію про особливості роботи журналістів, висвітлення на радіо- та телеефірі цікавих подій. Зустріч пройшла у форматі ,,запитання-відповіді".  Була досягнута домовленість про майбутню співпрацю та можливе  висвітлення навчання, напрямків спортивної реабілітації,  адаптивної діяльності та волонтерства студентів спеціальності 227 (фізична терапія, ерготерапія) та 017(фізкультурно-спортивна реабілітація) факультету.