11 жовтня 2024

У п’ятницю 11 жовтня 2024 р.  відбувся черговий науковий семінар із професорсько-викладацьким складом Бат Спа Університету. Цього разу на захід був запрошений професор С. Дас (Professor Das MA (Cal) D.Phil (Oxon), Vice-Chancellor of Adamas University, Kolkata). Науковець С. Дас має великий академічний досвід, він вивчає освітній процес в контексті історії та політики країн Південної Азії. На семінарі професор С. Дас  охарактеризував прийняття Національної освітньої політики  (2020 року) в Індії. Дослідник у своїй доповіді виокремив основні періоди в новітній історії освіти в Індії та дав їх детальну характеристику.

До обговорення долучилися здобувачі вищої освіти рівня вищої освіти бакалавр та магістр  та викладачі нашого університету різних факультетів та аспіранти спеціальності 011 Освітні – Педагогічні науки. У кінці семінару проф. Марчук О.О. зазначила, що українська освіта теж пройшла довгий шлях становлення, мала свої особливості в ХХ ст. залежно від політичного та суспільного устрою, акцентувала, що в останні роки відбувається процес активної інтернаціоналізації в ЗВО.

Педагогічний факультет МЕГУ

Участь в семінарі сприяла поглибленню знань здобувачів вищої освіти із навчальних дисциплін «Педагогіка», «Іноземна мова», «Методологія та організація наукових досліджень та академічна доброчесність», а також розширенню знань про історичні події в Південній Азії.

Використано ресурси: https://www.orfonline.org/people-expert/suranjan-das