03 червня 2024

Андрій Огнистий, відомий вчений, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, декан факультету фізичного виховання Тернопільського педагогічного університету імені Володимира, відмінник освіти України, Майстер спорту України з гімнастики поділився власним досвідом під час проведення гостьової лекції з освітньої компоненти «Теорія і методика фізичного виховання» на тему «Формування лідерських якостей в учнів на уроках фізичної культури – сучасні практики» зі  здобувачами першого (бакалаврського) рівня ОП «Середня освіта. Фізична культура», «Фізична культура і спорт», «Фізкультурно-спортивна реабілітація» та викладачами факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.

МЕГУ ЗФКіС

Адже за словами професора Уоррена Бенніса, лідерство виконує функцію пізнання себе, наявність власного бачення, зміцнення довіри між колегами та вжиття ефективних дій для реалізації власного лідерського потенціалу. Спікер зазначив теми, які сприяють формуванні «Soft skills»  під час проходження навчального курсу. Зосередив увагу слухачів на важливості проведення уроків з бадмінтону для учнів загальноосвітніх шкіл за програмою BWF Shuttle Time, зокрема на методичному забезпеченні, ресурсах навчання. Андрієм Огнистим розглянуто модулі з бадмінтону: модуль 1 – Ключові якості молодіжного лідера – завдання; модуль 2 – управління та оцінка ризиків, планування спортивної секції; модуль 3 – навички спілкування; модуль 4 – управління групою; модуль 5 – чесна гра, суддівство та волонтерство у спорті.

МЕГУ ЗФКіС

Слова вдячності від студентства та викладачів лектору, Андрію Огнистому. Покладаємо надії на подальшу співпрацю у впровадженні проєктів нової української школи і проведенні спільних наукових досліджень в галузі фізичної культури і спорту.