04 червня 2024

Декан факультету Здоров’я, фізичної культури і спорту Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»,  доцент, Коваль Вадим Вадимович (гарант ОП «Фізкультурно-спортивна реабілітація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, був запрошений на нараду до Рівненської обласної адміністрації (Рівненська обласна військова адміністрація) щодо питань спортивної реабілітації поранених військовослужбовців, в тому числі тих, хто внаслідок поранень набув інвалідності.

Доц. Вадим Коваль долучився до обговорення реалізації загальнонаціонального  проєкту «Адаптивний клуб».

Коваль

Тренери та спортивні заклади Рівненщини долучатимуться до загальнонаціонального проєкту «Адаптивний клуб». Про це йшлося під час наради в РівнеОВА із представниками Мінветеранів та центру «Спорт для всіх».

В межах ініціативи держава заключатиме договори із спортивними закладами та тренерами, які безкоштовно працюють з ветеранами та членами їхніх родин. В результаті тренери отримуватимуть зарплатню, а закладам надаватимуть екіпірування.

Джерело: [https://www.rv.gov.ua/news/na-rivnenshchyni-rozvyvatymut-adaptyvni-kluby-dlia-veteraniv].