02 грудня 2021

01.12.2021 р. у рамках вивчення навчальної дисципліни "Вступ до спеціальності" для студентів першого курсу спеціальностіп 012 Дошкільна освіта була проведена гостьова лекція директоркою бібліотеки МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука Підлужною О. В. на тему "Робота студента в бібліотеці". Студенти отримали інформацію про роль бібліотеки у забезпеченні освітнього процесу  в університеті. Майбутніх вихователів було ознайомлено з бібліотечними каталогами, техніками пошуку літератури в університетській та інших бібліотеках за допомогою бібліотичних каталогів та інформаційних ресурсів. Окреслений захід сприяв формуванню інформаційної компетентності та - підвищенню рівня культури академічної доброчесності здобувачів вищої освіти.