30 травня 2024

29.05.2024 року на факультеті ЗФКіС відбулася гостьова лекція у офф-лайн та онлайн режимах на тему,,Особливості посттравматичної реабілітації у професійному спорті ".
Foto
Лекцію проводив лікар спортивної медицини вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач кафедри здоров'я людини та фізичної терапії Ігор Петрук. Серед слухачів - здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 017 Фізична культура і спорт, спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.
Foto
Питання розглянуті на лекції викликали велику зацікавленість у студентів, які вивчають такі навчальні дисципліни, як ,, Фізкультурно-спортивна реабілітація" та ,,Фізична реабілітація у спорті". Лекція проходила у форматі презентації та показу спеціальних терапевтичних реабілітаційних вправ. Запрошені на заняття викладачі університету та студенти позитивно оцінили професійний рівень викладання матеріалу та практичну необхідність показаних особливостей використання засобів посттравматичної реабілітації спортсменів.