30 травня 2024

З 15 по 22 травня здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» в рамках вивчення дисципліни «Психолого-педагогічний супровід особистісного розвитку дитини» (викладач – Лариса Лукашук, консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників») долучилися до засідань професійної спільноти вихователів ЗДО м. Рівного.
Foto

15.05.2024 р. у ЗДО 47 здобувачі магістратури взяли участь у засіданні професійної спільноти на тему: "Роль природотерапії в освітньому процесі ЗДО", де вихователі-методисти поділилися досвідом роботи щодо використання природотерапії як технології екологічного виховання дітей дошкільного віку.
Foto

16.05.2024 р., на базі ЗДО 4 майбутні педагоги обговорювали роль ігор у музичному розвитку дітей дошкільного віку. Досвідом роботи поділилася музичний керівник ЗДО 4 Наталія Фесенко.
Foto

22.05.2024 р. на базі ЗДО 51 здобувачі магістратури  долучилися до засідання професійної спільноти вихователів за освітнім напрямом БКДО "Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі", де обговорили первинний економічній досвід як необхідну умову фінансової грамотності дітей дошкільного віку.