19 листопада 2021

У рамках співпраці з академічною спільнотою та стейкхолдерами Листопадові дні на історико-філологічному факультеті продовжилися гостьовою лекцією д. пед. н., проф. кафедри іноземних мов РДГУ Павелків Катерини Миколаївни, авторки численних публікацій, монографії, навчально-методичних посібників, учасниці міжнародних стажувань у Великоблитанії та Польщі.

Павелків

Тема лекції «Інтерактивні методи на заняттях іноземної мови» викликала жвавий інтерес у присутніх, адже лекторка, ознайомивши аудиторію із класифікацією методів, метою використання сучасних інноваційних педагогічних технологій, поняттями «interaction», «interactive», надала цінні практичні поради з власного досвіду щодо використання методу проєкту, кейс-методу, інтерактивної гри на заняттях іноземної мови для будь-якої вікової категорії.

Леція Павелків

До дискусії на лекції долучилися студенти ОП «Мова і література (англійська)», викладачі кафедри романо-германської філології, а також присутні учителі шкіл м. Рівного та стейкхолдери. Спілкування, обмін досвідом щодо розвитку та удосконалення ОП «Мова і література (англійська)» із представниками академічної спільноти та стейкхолдерами є надзвичайно натхненними та мотиваційними.

відкрита пара павелків