20 травня 2024

15 травня у Рівному, Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука спільно з Науково-дослідним інститутом публічного права (місто Київ) та Одеським державним університетом внутрішніх справ (м. Одеса) організовано та проведено міжнародний науково-практичний круглий стіл: «Актуальні питання гендерної політики в умовах воєнного стану». Участь у науковому заході прийняло понад 50 українських та іноземних науковців, аспіратів та практиків. Модератором наукового заходу виступила доктор філософії в галузі права, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук, завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука – Наталія Деревянко.
albom

З вступним словом до учасників заходу звернулись директор Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський та президент Європейського інституту безперервної освіти (Словацька Республіка), доктор юридичних наук, професор Йозеф Затько.
Надзвичайно актуальними під час проведення круглого столу були доповіді віцепрезидента з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права, кандидата юридичних наук, доцента, академіка Андрія Боровика; завідувача кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктора філософії в галузі права, доцента, академіка Наталії Деревянко; дослідниці Лабораторії SAGE Університету Страсбургу (Франція), доктора юридичних наук, професорки Наталії Мішиної; завідувача кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх доктора юридичних наук, професора Олег Шкути; заступника начальника ГУНП в Закарпатській області – начальника Головного слідчого управління, кандидата юридичних наук, член-кореспондента Іван Йовенко та прокурора відділу захисту інтересів дітей та протидії домашньому насильству Рівненської обласної прокуратури Ірина Бистрицької.

Науковці та практики під час наукового заходу окреслили актуальні питання, які існують у сфері гендерної політики в державі та запропонували реальні заходи щодо їх вирішення.