21 травня 2024

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.04.2024 року № 582 «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України» доктору педагогічних наук Оксані МАРЧУК присвоєно вчене звання професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, кандидату філологічних наук Наталі НІСАНОГЛУ ‒ вчене звання доцента кафедри романо-германської філології.
albom
Науково-педагогічний колектив та адміністрація Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» щиро вітає колег з отриманням вчених звань! Нехай перед Вами відкриваються нові можливості і перспективи. Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових планів, енергії, натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках!
albom