19 грудня 2021

17 грудня 2021 року відбулася ХХ Всеукраїнська науково-практична онлайн- конференція імені Віктора Ужченка „ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ”, присвячена 100-річчю з дня заснування державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Груба Т.Л.

Міжнародний економіко- гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука традиційно  виступив співорганізатором наукового зібрання. Доповідь на пленарному засіданні на тему « Концептуальні засади мовної підготовки студентів нефілологічних спеціальностей»     проголосила декан історико-філологічного факультету, д.пед.наук  , проф.Груба Т.Л ,яка  порушила актуальну проблему  культури мовлення здобувачів вищої освіти  та окреслила нові шляхи  вирішення ключових завдань реформування освіти. Викладачі  та студенти факультету  взяли участь у науковій дискусії, презентації наукових підходів під час роботи круглого столу, обговорили актуальні проблеми мовознавства, лінгводидактики та методики навчання літератури, обмінялися думками.

Проблема