18 грудня 2021

Чи вірите Ви в чудеса? Чи можете ці чудеса творити самі? Чи багато треба для того, щоб зробити щасливими когось поряд з Вами? 19 грудня 2021 року традиційно по всій території України святкують День святого Миколая, а вночі святий Миколай приходить до українських діток і дарує подарунки. Втім для вихованців КЗ «Тучинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» це свято розпочалося напередодні.  Немов помічникт святого Миколая проректор з наукової роботи  Боровик А.В. та професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Дуліба Є.В. втіли мрії трьох вихованців школи і подарували їм відпочинок у зимовому таборі у Закарпатській області. Не стримуючи свої емоції, діти висловлювали слова вдячності для працівників університету.