26 вересня 2024

24 вересня 2024 року факультет здоров’я, фізичної культури і спорту разом зв світовою спортивною спільнотою приєднався до заходів, присвячених 100-річчю ювілею від дня народження видатної гімнастки сучасності – Ніни Бочарової.

Бочарова  Ніна Антонівна - перша олімпійська Чемпіонка України зі спортивної гімнастики, дворазова олімпійська чемпіонка Олімпіади 1952 року в Гельсінкі. Чемпіонка у вправах на колоді, срібна призерка в особистому багатоборстві та у команд. обов’язкових вправах з предметами 15-х Олімпійських ігор (Гельсинкі, 1952). Срібна призерка чемпіонату світу в команд. вправах з предметами (1954).

Спортивна гімнастика

З життєвим шляхом і спортивними досягненнями, як спортсменки і тренера Ніни Бочарової, студенти факультету здоров’я, фізичної культури і спорту ознайомились на вебінарі, організатором якого були наші стейкхолдери Олімпійська академія України, Навчально-науковий олімпійський інститут НУФВСУ: Валентина Єрмолова, директор Олімпійської академії України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Лідія Радченко, декан Олімпійської академії України, завідувач кафедри історії та теорії олімпійського спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор.

Спортивні досягнення української легенди гімнастики є не лише результатом фізичних зусиль та тренувань, а й ознакою національної самосвідомості та волі до перемоги. Ніна Бочарова стала прикладом для наступних поколінь, мотивуючи до досягнення великих вершин.