26 вересня 2024

Вивчення «Літературного краєзнавства» на другому курсі здобувачами освіти спеціальності 014 Середня освіта (українська мова і література) за доброю традицією відбувається у краєзнавчому відділі РОУНБ. Цьогоріч було представлено тему "Культурний простір краю: імена, події, книги". Людмила Шапірко розповіла цікаву історію про приватні книгозбірні, зокрема, багату на раритети бібліотеку Урбановського в Городці,  ознайомила зі знаменитими людьми, які творили культурний простір Рівненщини у позаминулому столітті.

ІФФ

Олена Гумінська, завідувачка краєзнавчим відділом,  репрезентувала авторський авдіопроєкт "Мемуари у вусі" - цикл подкастів про історію 20 ст. Рівного та Рівненщини на основі спогадів волинян, що проживали у нашій місцевості. Студенти мали змогу ознайомитися з фондами краєзнавчого відділу, літературними і мистецькими новинками, а також подали свої дані для реєстрації й отримання читацьких квитків (безкоштовно).

ІФФ

Організувала захід завідувачка кафедри української мови та літератури, проф. Лілія Овдійчук