05 червня 2022

Студенти магістратури спеціальності 012 «Дошкільна освіта» взяли участь у Міжнародному Форумі до Дня захисту дітей «Діти у тривожному середовищі війни: практики відновлення». Організатором заходу виступила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик.

До заходу долучилися наші міжнародні партнери: Йозеф Затько, доктор права, Президент Європейського інституту безперервної освіти (Словацька Республіка); Петер Плавчан професор, ректор, виконувач обовязків голови Вченої Ради Університету Данубіуса (Словацька Республіка), Сільвія Матушова, професор Університету економіки та менеджменту в Братиславі (Словацька Республіка); Властиміл Віцен, професор, ректор університету політичних та соціальних наук (Чехія).

фівукаен

Психологічна реабілітація дітей війни в Україні сьогодні дуже актуальна. Наші колеги кафедри психології, загальної педагогіки та дошкільної освіти та юридичного факультету, доповідаючи на Міжнародному форумі «Діти у тривожному середовищі війни: практики відновлення», намагалися обєднати Україну та світ у боротьбі за найцінніше, що маємо - за наших дітей, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до злочинів проти дітей в Україні. До наступних зустрічей та ініціатив! Разом до перемоги!

цй3укенл