24 вересня 2023

Магістри-педагоги представили креативні проєкти
Використання нетрадиційних креативних технологій навчання активно впроваджується науково-педагогічними працівниками в освітньому процесі нашого університету. Зокрема, у п’ятницю 22 вересня 2023 р. на практичному занятті із навчальної дисципліни «Педагогічне партнерство ЗЗСО з соціальними інституціями та батьками» (викладач – проф. Марчук О. О.) здобувачі освіти другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 013 «Початкова освіта» представили власні проєкти про співпрацю та партнерство між батьками та вчителями в НУШ. Вони розробили просвітницькі буклети на теми: «Педагогічна взаємодія учасників освітнього процесу», «Роль сім’ї у вихованні дітей», «Виховуймо здорову дитину», «Виховуймо обдаровану дитину», «Обов’язки батьків», «Належна психологічна атмосфера в сім’ї» та ін.

Педагогічний факультет

Уміння налагоджувати партнерську взаємодію між учасниками освітнього процесу в НУШ – одне з головних завдань сучасного педагога.