21 червня 2022

У вівторок 21 червня 2022 року відбулася підсумкова конференція щодо проходження практики студентами першого курсу педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта (рівень вищої освіти - магістр).

Діти

До обговорення результатів організаційно-управлінської педагогічної практики долучилися викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, директор Інституту педагогічної освіти доц. Пагута Т. І., декан педагогічного факультету Сойко І. М. Позитивним є той факт, що участь у заході взяли студенти 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта (бакалавр), які дізналися про специфіку проходження практик в ЗВО.

ФОТОЗВІТ

Студенти-магістри поділилися враженнями від  їх роботи в ЗДО, охарактеризували свою співпрацю із директором, вихователем-методистом та батьками. Магістри Демянчук Т.О., Жук А.В., Степанюк І.М., Саркісова І.А. та ін. представили презентації практики з світлинами, які демонстрували матеріально-технічну базу ЗДО, проведення вихователями занять, сайти ЗНО, співпрацю між учасниками виховного процесу, роботу з дітьми з особливими потребами тощо. Студенти акцентували на необхідності приділення більшої уваги керівництва ЗДО щодо розробки сайтів дитячих садочків та тіснішої співпраці ЗДО з ОТГ.
Викладачі дали позитивну оцінку роботі студентів на практиці в ЗДО.