22 червня 2022

У стінах МІжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука підготовлено монографію: «Адміністративно-правове забезпечення захисту прав суб’єктів підприємницької діяльності в Україні». Авторами монографії виступили - проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик та відомий український бізнесмен, меценат, доктор філософії в галузі права, член-кореспондент Академії адміністративно-правових наук Денис Парамонов.

xsdw

У монографії надано нове роз'яснення наукового завдання стосовно визначення сутності та особливостей адміністративно-правового забезпечення захисту прав суб'єктів піднриємницької діяльності в Україні.

qwsw2

У межах загальної характеристики адміністративно-правового забезпечення захисту прав суб'єктів підприємницької діяльності в Україні схарактеризовано категорію «підприємницька діяльність» через призму об'єктної складової адміністративно-правового регулювання, розкрито сутність та ознаки публічних правовідносин щодо захисту прав суб'єктів підприємницької діяльності в Україні, а також визначено систему суб'єктів, принципи та нормативні засади адміністративно-правового забезпечення захисту прав суб'єктів підприємницької діяльності в Україні.
Вітаємо колег з черговим науковим здобутком.