23 лютого 2024

Німецьке прислів'я говорить, що "Один вчитель краще, ніж дві книги". А знаєте чому? Тому що вчитель пише ці книги, укладає підручники, розробляє завдання, враховуючи вікові особливості  учнів, їхній рівень знань, сучасні виклики та актуальність. Здобувачі першого(бакалаврського) рівня ОП «Мова і література (англійська)» Міжнародного економічно-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука на заняттях з Методики навчання іноземної мови працюють з різними видами завдань, розробляють їх та застосовують на уроках.

ІАМ

Заняття проводяться на базі практики в Обласному науковому ліцеї м.Рівне стейкхолдером освітньої програми В.В. Ланкіною. В кінці курсу третьокурсники уклали власні тематичні практичні розробки, які в майбутньому допоможуть обмінюватися досвідом у навчанні учнів англійської мови.

ІАМ