31 травня 2023

Наукова робота студентів - невід'ємна частина становлення професіонала в ЗВО. Майбутні вихователі активно долучаються до різноманітних наукових олімпіад, конкурсів, конференцій та семінарів. У травні у Глухівському національному педагогічному університеті відбувся конкурс наукових робіт студентів "Здорова дитина - здорова нація", де студентки Середа Н. та Кирушок Д. представили свої роботи (наук. керівник -  Марчук О.О.) і ввійшли в десятку кращих лауреатів.

фото

У травні також відбулася наукова конференція в Хмельницькій педагогічній академії на тему "Студентська молодь в науці", де були представлені доповіді Середи Н., Кирушок Д., Натяжко Л., Краски Л. (керівники - проф. Марчук О.О. та доц. Мельничук Л. Б.). Принагідно вітаємо й студентів Бурсу Т. та Яцук Я., які долучилися до університетської конференції про академічну доброчесність.

фото

Віримо в подальші успіхи наших здобувачів освіти!