24 вересня 2021

24 вересня 2021 року в рамках святкування тижня українського дошкілля на педагогічному факультеті відбулася зустріч студентів спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта з випускницею педагогічного факультету, вихователькою ЗДО с. Бугрин Рівненської області Козлюк Юлією Олександрівною, яка поділилася досвідом своєї професійної діяльності.

1-1

Юлія Олександрівна розповіла студентам про значення наочності в роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку; про роль дидактичних ігор у формуванні пізнавальної активності дітей; презентувала авторські дидактичні ігри та звернула увагу на особливості їхнього виготовлення.

2-2

Майбутні вихователі та вчителі переконалися, що дидактичні ігри треба використовувати не лише як засіб навчання, розумового розвитку дітей, а і як засіб їх виховання.