12 вересня 2023

У вівторок 12 вересня 2023 р. студенти 1 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта під керівництвом викладача-куратора проф. Марчук О.О. продовжували знайомитися із специфікою навчання та освітніми традиціями в університету.

Мир

Після короткої наукової доповіді про педагогіку миру, основоположником якої є акад. С. Дем"янчук, студенти відвідали Музей миру, кабінет засновника університету. Вони також намалювали малюнки та витовили буклети на миролюбиву тематику.
Використання освітнього потенціалу музею є важливим елементом підготовки фахівців дошкільної галузі.

МЕГУ

Як зазначає куратор групи проф. Марчук О.О., майбутній вихователь - це представник інтелігенції, який зберігає українські традиції, має високий рівень націанальної свідомості, є прикладом для наслідування дітьми дошкільного віку.