27 вересня 2024

У четвер 26 вересня 2024 р. на педагогічному факультеті провели ІІ науковий семінар здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми дошкільної освіти: досвід, реалії сьогодення та перспективи».

Педагогічний факультет

До його роботи долучилися здобувачі рівня вищої освіти «магістр» та «бакалавр» за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта». Із привітальним словом до учасників семінару звернулися такі почесні гості: Яроменко О. В. - начальник відділу з наукової діяльності та аспірантури, кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри  географії і туризму; Кухарчук І. М. – директорка ЗДО № 17 м. Рівного; Лукашук Л. М. - консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради. Модераторами наукового заходу були завідувач кафедри педагогіки, к.пед.н.,  доц. Мельничук Л. Б. та д.пед.н., проф. Марчук О. О.

Педагогічний факультет

Здобувачі вищої освіти обговорили особливості формування патріотичного світогляду дітей в умовах російсько-українського конфлікту, нормалізацію їх психо-емоційного стану  засобами театрального мистецтва, використання інноваційних технологій виховання в ЗДО та ін.

Педагогічний факультет

До наукового семінару також приєдналися здобувачі рівня вищої освіти «магістр»  (1 курс), які вивчають навчальну дисципліну «Методологія наукових досліджень та академічна доброчесність» (викладач – проф. Марчук О. О.), які спостерігали за організацією наукового заходу в ЗВО та особливостями підготовки наукових доповідей в процесі апробації результатів кваліфікаційної роботи.