28 вересня 2024

28 вересня 2024 року завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії у галузі права, доцент, академік академії адміністративно правових наук Деревянко Наталія Зеновіївна прийняла участь із доповіддю-презентацією у міжнародній науково-практичній конференції: «Підготовка дисертації в умовах воєнного стану: актуальні питання та шляхи їх вирішення»

Міжнародна науково-практична конференція проведена Науково-дослідним інститутом публічного права спільно з Центром українсько-європейського наукового співробітництва у м. Рівне. У науковому заході участь прийняло близько 200 науковців з 64 вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України, Молдови, Франції, Іспанії, Чехії та Румунії.

Юридичний факультет МЕГУ

Модератором наукового заходу виступив – віцепрезидент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик.

З вступним словом до учасників конференції звернулись ректор Центрально-українського державного університету імені Володимира Винниченка, доктор юридичниї наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Євген Соболь; ректор Національного університету водного господарства та природокористування, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений працівник освіти України Віктор Мошинський; виконувач обов’язків ректора Рівненського державного гуманітарного університету, доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Роман Павелків; голова Академії адміністративно-правових наук України, доктор юридичних наук, професор Валентин Галунько; ректор Інституту кримінального права та прикладної кримінології республіки Молдова Валерій Бужор; голова Центру українсько-європейського наукового співробітництва, доктор юридичних наук, професор Михайло Віхляєв; керівник Департаменту забезпечення діяльності Бюро економічної безпеки України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Олексій Дрозд.

Юридичний факультет МЕГУ

Наталія Деревянко виступила із доповіддю-презентацією: «Використання можливостей чату GPT для підготовки наукових робіт: проблемні питання сьогодення». Доповідь викликала значну дискусію між науковцями вищих навчальних закладів та науковцями практиками та чітко визначила недоліки використання чату GPT у науковій роботі.

На закінчення роботи конференції модератор вручив всім учасникам наукового заходу відповідний сертифікат.