24 травня 2024

24 травня 2024 р. на лабораторному занятті з дисципліни «Основи дизайну та моделювання розвиваючого предметно-просторового середовища закладу дошкільної освіти» здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта вчилися виготовляти самостійно бізіборд.

Педагогічний факультет

Бізіборд - це розвиваюча ігрова панель (дошка), яка доступна кожному. По суті, це дошка, на яку кріпляться всякі привабливі для дитини дрібнички (підручний матеріал). Підійде все, що можна вертіти, крутити і клацати: різні замочки, кнопки, гачки, рахівниці, валики, тумблери і т. п.

Педагогічний факультет

Студенти отримали заздалегідь завдання підібрати елементи наповнення бізіборда. Робота виконувалася як груповий проєкт. Студенти самостійно складали макет бізіборда та прикріплювали деталі. Працювали весело, згуртовано, наполегливо, проявили свою креативність і отримали задоволення від спільно виготовленого виробу.