02 жовтня 2024

Виховання дітей та молоді в дусі миру - одне із стратегічних завдань діяльності сучасних закладів освіти. 21 вересня святкують Міжнародний день Миру. Вже традиційним у нашому університеті є проведення тематичної лекції  "Постулати педагогіки миру академіка Степана Дем'янчука" (викладач - проф. Марчук О.О.).

Педагогічний факультет

Цьогорічне лекційне заняття було проведено в рамках вивчення навчальної дисципліни "Педагогіка" для здобувачів 1 курсу рівня вищої освіти "бакалавр" педагогічних спеціальностей.  Майбутні педагоги ознайомилися із біографією академіка Степана Дем'янчука, його педагогічним вченням про виховання в дусі миру, дізналися про особливості проведення екскурсій в Музеї Миру, що діє на базі університету, переглянули відео про учнівські громадські читання "Я голосую за мир".

Педагогічний факультет

Лекторка акцентувала, що педагогіка миру, основоположником якої є академік Степан Дем'янчук, набирає особливої актуальності в умовах воєнного стану та пояснила на важливості пропагування кращих педагогічних здобутків освітян рівненського регіону  при підготовці майбутніх вчителів.