01 жовтня 2024

На факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту відбулась зустріч з Марком Холлом.  Марк Холл має тридцятирічний досвід роботи з командами багатьох спортивних дисциплін. Тренер з вільної боротьби, консультант тренерських команд з американського футболу, баскетболу та спортивної гімнастики. Працює консультантом Школи тренерів по боротьбі в Центрах Олімпійського навчання в США, директор з Міжнародного розвитку 3D-Інституту (США); проводить тренінги тренінги з тренерами спорту на 4 континентах в понад 25 країнах світу. Коуч поділився мотиваційними аспектами в спорті вищих досягнень, рухової активності та у підготовці фахівців галузі фізичної культури і спорту.

ЗФКіС

Спікер зупинився на роботі з емоціями, відносинами, які складаються між тренером і спортсменом, людських цінностях. Запропонував розглядати проблеми через діяльність 3D підходу, який базується на ментальній, фізичній і духовній складових. Зупинився на формуванні цілей SMART, її елементах, шляхах та засобах досягнення. Цікава інформація лектора поповнила знання здобувачів ОП «Фізична культура і спорту», «Фізкультурно-спортивна реабілітація», «Середня освіта. Фізична культура» з психолого-педагогічного блоку, зокрема з навчальних курсів «Психологія», «Психологія спорту», «Теорія і методика тренерської діяльності в обраному виді спорту», «Теорія і методика дитячо-юнацького спорту», «Функціональний і ментальний фітнес».

ЗФКіС

Під час зустрічі відбулась жива дискусія. Марк Холл з радістю відповів на численні запитання, закликав студентів постійно вчитися, не зупинятися і досягати поставлених цілей.