06 березня 2022

Наші польські партнери дуже активно підтримують Україну та наш народ в боротьбі проти Росії. Зокрема, університет отримав безліч листів підтримки.иЗокрема, велику подяку висловлюємо польським партнерам – Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy та WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego, які надіслали в Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука гуманітарну допомогу у розмірі 6 тон.  Гуманітарна допомога, а саме:

Допомога

медичні препарати і засоби, ковдри, харчові продукти, засоби гігієни та багато іншого було передано волонтерському центру на базі МЕГУ. Всі ці речі було відсортовано працівниками та волонтерами та будуть направлені біженцям та військовим, які цього потребують.

Допомога

Керівництво та науково-педагогічний склад університету висловлює щиру подяку партнерам за таку необхідну допомогу!