24 лютого 2022

У зв’язку із військовими діями в Україні 24 лютого було припинено навчання. Однак від сьогодні (14 березня 2022 р.) відновлено освітній процес в нашому університеті. Зазначимо, що поки-що навчання буде здійснюватися дистанційно та з певними особливостями, зумовленими вторгненням росії в Україну та воєнним станом.

- Навчання для студентів і викладачів – це наш внесок у Перемогу, поряд із битвою наших викладачів та студентів у лавах ЗСУ, тероборони, силах спротиву, волонтерством. Надзвичайно раді побачитись зі студентами, відволіктись психологічно від страху, тривоги і болю, відчути підтримку один одного в нашому студентсько-викладацькому колективі. Наші викладачі готові надавати знання, вони оновили навчальні матеріали, доповнили матеріали сайту дистанційної освіти, відтак попереду - цікаві та захоплюючі заняття.  Тримаймося, будьмо на зв'язку - і все буде Україна, - зазначила завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти к.пед.н., доц. Мельничук Л. Б.