14 червня 2023

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука увійшов до переліку 200 найкращих університетів України  «Топ – 200 Україна 2023». Академічний рейтинг закладів вищої освіти України розрахував Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Цьогоріч МЕГУ піднявся на 4 позиції в рейтингу у порівнянні з минулорічними  результатами. При формуванні списку експерти зосереджували свою увагу на інструментах адаптації оцінювання ефективності діяльності університетів до сучасних реалій. До уваги бралися великі масиви даних про роботу ЗВО з відкритих джерел із подальшою перевіркою. Наш університет показав високі результати у контексті всебічності і багатогранності діяльності та пріоритетності євроінтеграційних процесів.

Нагадаємо, що рейтинг є традиційним та цьогоріч оприлюднено вже 17 результати досліджень.