11 вересня 2024

Керівництво нашого університету та факультету ЗФКіС вітає наших студентів та випускників, які у складі збірної команди представляли Україну на Літніх Паралімпійських іграх в Парижі.

Щиросердечно вітаємо із нагородами :

ЗФКіС

"Золото" - в Олександра Назаренка, дзюдо, вагова категорія до 90 кг, клас J2. Він переміг титулованого спортсмена з Франції Хеліос Латчоуманая з рахунком 1:0. Ще одне "золото" для України виборола наша дзюдоїстка Анастасія Гарник. У ваговій категорії понад 70 кг, клас J1, вона у фінальному поєдинку здолала бразилійку Еріку Зоагу з рахунком 10:0.

ЗФКіС

"Бронзу" в пара каное здобув Микола Синюк. У фінальному заїзді у класі човнів KL2 на дистанції 200 метрів наш спортсмен фінішував третім з часом 42.61 с.