11 вересня 2024

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Демʼянчука відбувся лекторій на тему: «Разом проти тероризму». Лекторами виступили кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, Михайло Іванців, доцент кафедри історії Андрій Левдер та головний інспектор відділу з надзвичайних ситуацій Рівненського районного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області Андрій Войтюк.

Лекція

Під час лекторію обговорювалися актуальні питання, пов’язані з національною безпекою України, загрозами тероризму, а також критичними ситуаціями, що можуть виникати у суспільстві. Лектори звернули увагу на важливість обізнаності у цих питаннях та відповідальність кожного громадянина у протидії тероризму.

Лекція

Студентам також пояснили у чому небезпека різних вибухонебезпечних предметів та правила поведінки під час знахідки таких обʼєктів. Додатково студентам було продемонстровано як правильно використовувати вогнегасник під час надзвичайних ситуацій та його особливості використання.

Лекція

Лекторій став черговим кроком на шляху до підвищення обізнаності студентів та викладачів щодо актуальних загроз сучасності.