07 жовтня 2021

До Дня працівників освіти, Міністром освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджено нашого колегу - проректора з наукової роботи, професора кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента Боровика Андрія Володимировича.

Нагадаємо, що Боровик А.В. є Почесним професором Аkademie Huspol (Чехія), Почесним професором European Institute of further education (Словацька республіка), Почесним професором Донецького університету економіки і права ( Україна), академік Міжнародної кадрової академії, академік Академії адміністративно-правових наук України, член-кореспондент Академії економічних наук України. У науковому доробку Боровика А.В. більше ніж 230 наукових публікацій, з яких 10 монографій, 9 з яких - іноземною (англійською) мовою, 8 з яких вийшло друком в країнах Європейського союзу (Литва, Польща, Австрія, Чехія, Словаччина), 17 навчальних посібників та підручників, в тому числі 12 - рекомендованих МОН України, майже 80 фахових наукових статей, опублікованих у вітчизняних та зарубіжних наукових фахових юридичних виданнях.

Вітаємо колегу з черговою нагородою.